Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

26 Şubat 2012 Pazar

Bittiler!

Öncelikle fotoğraf makinemin bozuk olması sebebiyetiyle project bilmemkaç pan yaparken size haber veremediim. Ve bu ürünleri uzun zamandan beri bitirmek için uğraşıyordum ki sonunda bittiler. Ki bazılarını bitirmek için uğraşmadım hatta ve hattabitmesine bir o kadar da üzüldüm ama yerine yenileri geldi tabii ki. :)

Avon Roll-onlar: Bu roll-onlardan oldukça memnunum. Fazla terleyen bir yapım olmadığı için sadece koku versin diye kullanıyorum. Fazla terleyenlere yetmeyebilir.
Avon Little Black Dress Parfüm: Bu parfümden kaç şişe bitirdiğimi hatırlamıyorum artık ve şimdide 50ml'lik olanın içinde bir kaç sıkımlık bişey kaldı. 
Avon ColorTrend Sıkıştırılmış Pudra: Bu üründe Little Black Dress gibi müdavimi olduğum ürünler arasında ve aynı şekilde kaçıncı pudram bilmiyorum. Yağlı ciltler için özellikle çok uygun. 
Oriflame Fruit Cocktail El Kremi: Oldukça hafif bir el kremi. Çok hoş bir meyve kokusu var ama çok kuru eller için iyi gelmeyebilir.
Avon Gliserinli El Kremi: Yine ve yine benim sürekli kullandığım ürünlerden bir tanesi de bu krem. Benim ellerim için oldukça uygun. Ve çok güzel bir nemlendirme sağlıyor
Avon Advance Techniques Saç Spreyi: Bu spreyde fiyatına göre oldukça iyiydi ve yenilendi.
Avon Top Allık: Bu ürün için bazı bloggerlar renk vermediğini söylemişler ama ben bir kaç topu kırıp içine atıyorum öyle güzel renk veriyor. 
Avon Care Lip Balm: Bu dudak balmı için olumlu bir şey söyleyemeyeceğim malesef bitirene kadar öldüm resmen. Sadece gece yatarken ve rujun aktınuyguladım ve bitti. Dudakta beyaz bir görüntü bırakıyor aynı zamanda dudaktağır bir his bırakıp hiçbir işe de yaramıyordu. Bir dahalmam.
Oriflame Studio Artist Fondöten: O üstün kapatıcılık özelliğini ben göremedim malesef. Ki yüzümde leke falanda yoktur ama minik sivilce lekelerini kapatmasini istedim sadece onu bile yapamayıp bide üstüne 1 saate aktı. 
Oriflame Pure Nature Organik Çay Ağacı ve Biberiye Özlü Kapatıcı Stik: Bu stik güzeldi memnun kaldım ama ilaç gibi bir kokuya sahipti bu yüzden bi dahalabilceğimi sanmıyorum yinede kapatıcı tarafı oldukça iyi. 
Fuji Aseton: Bildiğiniz aseton işte .. 
Avon Skin So Soft Ultra Vücut Nemlendiricisi: Kokusuna bayıldım çok kısa bir sürede bitti. 

Çokk uzun bir yazı oldu. Ben yazarken memnundum ama siz hala okuyor musunz bilmiyorum:p :) Bu ayın bitenleri bu kadar önümüzdeki günlerde biten ürünlerimi, memnun kaldıklarımı, kalmadıklarımı sizlerle tekrar paylacağım. :)


Hiç yorum yok: